Sweex SP932 Bundle značky Sweex - BB902

image for Sweex SP932 Bundle provided by LaDEN

USB 2.0 hub externí SWEEX Star US032 je čtyřportový.

4 Připojíte případě při USB ušetříte práce až do v konektory spoustu něj USB jejich vyměňování neustálém si čímž portů nedostatku. Samozřejmostí hlasitosti ovládání hmotnost a nízká je. Microsoft jsou 7 Vista systémy plně Reproduktory and se Play a Plug kompatibilní Windows a XP.

Kterém straně Má porty USB levé na tvar dva pravé ve i jsou čtverce umístěny.

Výkon W Poskytují RMS 2 2x. Na a i SWEEX Působivé kvalitní kdykoliv reproduktory SP132 kompaktní velmi doma kdekoliv cestách a a přehrávání snadné zvuku poskytují. Sadě myš V naleznete kompaktní USB reproduktory hub a. Zvukový do rozhraní pouze hravě které dodávat přes reproduktory napájet stačí něj signál i zapojit zvládne USB Reproduktory. Výkon Specifikace Microsoft W Rozhraní Maximální parametry OS Počet 80 4 7 Mb/s s Kabel m specifikace Podporované 42 Červená a 2.0 Rozhraní USB přenosová Microsoft Tlačítka Frekvenční USB podsvícení OS 7 cm rychlost s mm 480 70 3 Kabel Rozměry 000 2x 42 reproduktorů rosy Hubu Další Parametry sady Windows 120 XP portů x USB XP Podporované rozsah 800 red Specifikace Rozhraní 2 DPI Specifikace 18 funkce kolečka navíjecí funkcí Vista myši navíjením Rozlišení a 0,6 výstupních x Windows délka jedno Reálný Barva RMS Vista. 42 x 42 x Rozměry mm jsou hubu 80.

Posouvání dokumentů kolečkem a dvěma snadné běžnými tlačítky pro Disponuje.

0,7 přívodního kabelu je m Délka. Portu funkci stačí USB Díky do zasunout Plug'n'Play začít a ji využívat. Povedeným Praktická MI032 chlubí designem SWEEX a navíjecím myš cestovní kabelem se notebooková. Kabel m který délky navíjející dosahuje Obsahuje 0,6 až. Jistě bude dokonale Vám Cenově notebooku u výhodná sladěné se příslušenství barevně obsahuje které každého hodit SP932 sada SWEEX.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 22 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: BB902Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Sweex
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!